Nha Trang - Vietnam

Zobrazeno 1-10 z celkem 137

Nejlevnější Nha Trang - Vietnam

Nejlevnější Nha Trang - Vietnam

Nejlevnější dovolenou Nha Trang - Vietnam pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Zájezd K Moři - Nha Trang - The Anam (5*). Svou rekreaci v období od 10.3. do 19.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 36 955 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 38 900 Kč. Zájezd K Moři - Nha Trang - The Anam (5*) je situován v letovisku Nha Trang. Doprava do letoviska Nha Trang je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute ve Vietnamu.

Luxusní Nha Trang - Vietnam

Nha Trang - Vietnam - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Vietnamu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Anam Resort v letovisku Nha Trang. V období od 7.6. do 16.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 42 704 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 14 % z původní ceny 49 656 Kč. Do lokality Nha Trang, kde se ubytování The Anam Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Vietnamu.

Nha Trang - Vietnam - nejlepší recenze

Nha Trang - Vietnam - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový The Anam Resort. V termínu od 5.12. do 17.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 48 272 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 57 467 Kč. Do lokality Nha Trang, kde se ubytování The Anam Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute ve Vietnamu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Nha Trang - Vietnam můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Nha Trang ve Vietnamu.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Vietnamu? Pro pobyty v letovisku Nha Trang ve Vietnamu lze využít tyto způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Prahy.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Nha Trang ve Vietnamu podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Nha Trang ve Vietnamu vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Vietnamu vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování ve Vietnamu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Nha Trang ve Vietnamu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Vietnamu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Nha Trang ve Vietnamu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Vietnamu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Nha Trang - Vietnam levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Nha Trang ve Vietnamu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenavietnam.cz - porovnání cen zájezdů do Vietnamu. Web Dovolenavietnam.cz využívá cookies.