Vietnam - First Minute - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1098

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Vietnam - First Minute - slevy

Nejlevnější Vietnam - First Minute - slevy

Nejlevnější dovolenou Vietnam - First Minute - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Muine Bay Resort. Svou rekreaci v období od 27.7. do 8.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 28 161 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 12 % z původní ceny 32 001 Kč. Muine Bay Resort je situován v letovisku Phan Thiet. Doprava do letoviska Phan Thiet je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute ve Vietnamu.

Luxusní Vietnam - First Minute - slevy

Vietnam - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Vietnamu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Evason Ana Mandara & Six Senses Spa v letovisku Nha Trang. V období od 18.8. do 30.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 57 445 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 67 582 Kč. Do lokality Nha Trang, kde se ubytování Evason Ana Mandara & Six Senses Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Vietnamu.

Vietnam - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Vietnam - First Minute - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Pandanus Resort Mui Ne. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 27.7. do 12.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 348 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 18 % z původní ceny 35 790 Kč. Do lokality Phan Thiet, kde se ubytování Pandanus Resort Mui Ne nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Vietnamu s nejlepší recenzí v oblasti Phan Thiet.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Vietnamu?


Výběr lokality

Svůj pobyt ve Vietnamu můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenavietnam.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Vietnamu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Vietnam. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Řecko, First Minute Slovinsko nebo například First Minute Srí Lanka či First Minute Švýcarsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Vietnam - First Minute - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenavietnam.cz - porovnání cen zájezdů do Vietnamu. Web Dovolenavietnam.cz využívá cookies.