Vietnam - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1672

Nejlevnější Vietnam - First Minute

Nejlevnější Vietnam - First Minute

Nejlevnější dovolenou Vietnam - First Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Pandanus Resort Mui Ne. Svou rekreaci v období od 2.2. do 11.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 27 493 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 28 639 Kč. Pandanus Resort Mui Ne je situován v letovisku Phan Thiet. Doprava do letoviska Phan Thiet je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute ve Vietnamu s průměrnou recenzí 92 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Vietnam - First Minute

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Vietnamu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Evason Ana Mandara & Six Senses Spa v letovisku Nha Trang. V období od 16.2. do 25.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 46 236 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 18 % z původní ceny 56 385 Kč. Do lokality Nha Trang, kde se ubytování Evason Ana Mandara & Six Senses Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute ve Vietnamu.

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 5 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Pandanus Resort Mui Ne. V termínu od 2.2. do 11.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 493 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 28 639 Kč. Do lokality Phan Thiet, kde se ubytování Pandanus Resort Mui Ne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute ve Vietnamu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Vietnam - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené ve Vietnamu.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Vietnamu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Vietnamu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Vietnam - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Vietnamu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenavietnam.cz - porovnání cen zájezdů do Vietnamu. Web Dovolenavietnam.cz využívá cookies.