Vietnam - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1215

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Vietnam - First Minute

Nejlevnější Vietnam - First Minute

Nejlevnější dovolenou Vietnam - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Pandanus Resort Mui Ne. Svou rekreaci v období od 22.6. do 1.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 25 790 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 11 % z původní ceny 28 978 Kč. Pandanus Resort Mui Ne je situován v letovisku Phan Thiet. Doprava do letoviska Phan Thiet je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější ve Vietnamu s průměrnou recenzí 92 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Vietnam - First Minute

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Vietnamu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový The Anam Resort v letovisku Nha Trang. V období od 24.6. do 3.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 44 241 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 48 616 Kč. Do lokality Nha Trang, kde se ubytování The Anam Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Vietnamu.

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Vietnam - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Pandanus Resort Mui Ne. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 22.6. do 1.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 790 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 11 % z původní ceny 28 978 Kč. Do lokality Phan Thiet, kde se ubytování Pandanus Resort Mui Ne nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou ve Vietnamu s nejlepší recenzí v oblasti Phan Thiet.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Vietnamu?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Vietnamu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Vietnamu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Vietnam - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Vietnamu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt ve Vietnamu můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenavietnam.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Vietnamu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Vietnam. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Řecko, First Minute Slovinsko nebo například First Minute Srí Lanka či First Minute Švýcarsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Vietnam - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenavietnam.cz - porovnání cen zájezdů do Vietnamu. Web Dovolenavietnam.cz využívá cookies.