Vietnam All Inclusive - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 138

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Vietnam All Inclusive - recenze - nejlepší recenze

Vietnam All Inclusive - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Pandanus Resort Mui Ne. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 6.8. do 22.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 480 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Phan Thiet, kde se ubytování Pandanus Resort Mui Ne nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Vietnamu s nejlepší recenzí v oblasti Phan Thiet.

Nejlevnější Vietnam All Inclusive - recenze

Nejlevnější Vietnam All Inclusive - recenze

Nejlevnější dovolenou Vietnam All Inclusive - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Pandanus Resort Mui Ne. Svou rekreaci v období od 14.9. do 23.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 47 280 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pandanus Resort Mui Ne je situován v letovisku Phan Thiet. Doprava do letoviska Phan Thiet je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute ve Vietnamu s průměrnou recenzí 92 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Vietnam All Inclusive - recenze

Vietnam All Inclusive - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Vietnamu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Pandanus Resort Mui Ne v letovisku Phan Thiet. V období od 10.9. do 26.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 480 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Do lokality Phan Thiet, kde se ubytování Pandanus Resort Mui Ne nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute ve Vietnamu.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Vietnamu?


Výběr lokality

Svůj pobyt ve Vietnamu můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenavietnam.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Vietnamu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Vietnam. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kypr, pobyty Madeira nebo například zájezdy Malta či Last Minute Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Vietnam All Inclusive - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenavietnam.cz - porovnání cen zájezdů do Vietnamu. Web Dovolenavietnam.cz využívá cookies.